Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Vyrazte s dětmi do lesa

Jestli chceme v dobrém fyzickém i psychickém stavu přežít lockdown, tak s dětmi vyrážejte ven, co nejčastěji. Ačkoliv počasí zatím k procházkám či kolu příliš nevybízí, nenechte se odradit a zažijete s dětmi spoustu malých dobrodužství.

Na rozbahněné cesty a těžší terén zvolte určitě vozík Qeridoo, pokud možno s joggingovým kolem. My měli po ruce starší model Qeridoo bez běžeckého setu, ale naštěstí už s nafukovacím kolečkem a projeli jsme všechno.

V současné době máme nejradši cesty do polí a do lesů, kde není ani noha. Nemusíte tak řešit roušky.

Nebojte se, vozík Qeridoo projede téměř vše. My jsme po cestách v okolí Světlé nad Sázavou narazili v jeden den na pole, kamenitou cestu, mokřady, rozbahněný les, louže i potok.

I přes těžký terén dcera ve vozíku usnula, nejspíš nárazy dobře tlumilo odpružení a taky dokoupená změkčující vložka. Syn se bavil vymšlením nejhorší cesty, přeskakováním louží, zapadáním do bláta a pokořením každé kazatelny a posedu, který jsme potkali. Ani se mu nedivím, z té výšky bylo na co koukat.

Kam s vozíkem nejraději vyrážíte vy? Pošlete mi tip na výlet a foto na email: info@cyklomalina.cz a získáte 5 % slevu na veškeré doplňky k vozíkům Qeridoo.

Tak šťastnou cestu a pevné zdraví všem, Zuzka