Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Přikupovat joggingový set?

Tuto otázku slyším od zákazníků velmi často. V podstatě jasnou odpověď ode mne neuslyšíte, protože jen každý zákazník ví na co a na jaký terén bude vozík používat.

Vozíky Qeridoo jsou v základní sestavě prodávány s kočárkovým a cyklistickým setem. Kočárkové kolečko 8,5" je nafukovací, otáčí se po ose 360 stupňů, ale lze ho také jednoduchým pohybem zaaretovat. Díky jeho velikosti a vlastnostem je doporučováno na běh, vycházky do přírody a někteří zákazníci si ho pochvalují i pro účel in-line bruslí. Pokud plánujete vozík využívat na asfaltových, upravených trasách, v lehkém terénu, pak kočárkový set těmto potřebám plně vyhovuje a zákazníkům doporučuji nejdříve vyzkoušet vozík v základní sestavě a pak si případně běžecký set dokoupit.

Pokud již teď víte, že běhat budete v lese (neupravené trasy s kořeny atd.), chodit především s vozíkem těžkým teréném, pak pro Vás je určitě vhodné zakoupit běžecký set rovnou.

Prioritně si je ale důležité říci na co a v jakém terénu budete vozík využívat, pak už si snadno na otázku, zda přikupovat joggingový set, odpovíte sami.