Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

O nás

Když jsme očekávali narození našeho prvního potomka, tak jsme kromě běžných provozních věcí řešili i to, zda budeme schopni i nadále aktivně sportovat nebo jen jednoduše vyrazit na celodenní výlet. Nechtěli jsme zásadním způsobem měnit náš dosavadní životní styl, kdy od jara do podzimu trávíme čas na kole, túrami v přírodě, po horách nebo u vody. Spíše jsme si přáli, aby naše dítko vše sdílelo s námi. Současně jsme mu ale chtěli zajistit dostatek pohodlí a bezpečí.

Žádný sportovní kočárek naše požadavky nesplňoval do doby, než jsme narazili na vozík za kolo "a la" celoroční kočárek. Pro nás to byla trefa do černého! Po důkladném zvážení všech parametrů, kvality, bezpečnosti jsme zvolili multifunkční vozík Qeridoo. Na trhu tehdy bylo několik e-shopů, které ho nabízely. My jsme si ho chtěli ale osahat, vyzkoušet, což nebylo tak jednoduché zrealizovat. Po osobních zkušenostech s vozíkem v různých terénech a počasí ho všem aktivním rodičům můžeme jen doporučit.

Abychom vám cestu k němu usnadnili, rozhodli jsme se v našem e-shopu nabídnout něco víc než jen jeho koupi. Rádi vám vozík osobně předvedeme a seznámíme vás s jeho funkcemi. Můžete si ho samozřejmě sami vyzkoušet, složit, rozložit, dáme vám tipy na čištění a jeho použití v různých ročních obdobích. Současně se s vámi na našich stránkách chceme podělit o zkušenosti získané z používáním vozíku a třeba vás budeme i inspirovat kam příště vyrazit s rodinou na výlet.

IMG_20170708_184522_31CSIMG_20170708_184100IMG_20170518_134135_1

Užíjte si vybírání a nakupování toho vašeho vozíku a snad brzy naviděnou. Těší se na vás Maliníci!