Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Váháte ještě nad koupí vozíku?

Tady je několik poznatků z osobní zkušenosti s vozíkem, které vás možná ani nenapadly a pomohou vám v rozhodování.
 
Ušetříte peníze!
Vozík Vám umožní vyrazit na kolo s vašimi nejmenšími dětmi a současně vám plnohodnotně nahradí sportovní kočárek při vyjížďce do města i do terénu. Díky jeho velikosti, nosnosti a doplňkům lze ve vozíku převážet děti od 1 měsíce až do 6 let. My jsme sportovní kočárek při první příležitosti prodali.
 
  .
 
Celodenní výlety!
Nemusíte čekat až vám dítě odroste, nebude během dne usínat nebo až se naučí na kole a ujede alespoň 10 km. Ve vozíku si může zdřímnout, nasvačit se, hrát si a nebo jen pozorovat okolní krajinu. Takhle si můžete užívat rodičovství už od začátku.
 
Šetří záda vám i prarodičům!
Batolata se už docela pronesou. Zapomeňte na neustále vyndávání a vkládání dětí do kočárku. Do vozíku si dítě bezpečně vleze samo. Kromě něj si do ůložného prostoru můžete dát i větší nákup.
 
Celoroční využití!
S multifunkčním vozíkem si můžete zaběhat, vyrazit do terénu, na in-line brusle a ani v zimě se na něj nemusí prášit. Kola velikosti 20´´ Vám umožní projet i ve shěhové závěji či na ledu.S lyžařským setem pak můžete vyrazit i na běžky.
 
 
Dětský pokojíček s sebou na cestách!
Dostatečný prostor ve vozíku umožňuje dítěti si vzít na cestu nejmilejší hračky, po cestě si hrát, svačit nebo spinkat.
 
Ven za každého počasí!
Vaše dítě je ve vozíku chráněno před sluncem, větrem, sněhovou nadílkou, deštěm či hmyzem díky cloně, stínítku, síťce a použitým funkčním materiálům.
 
Sourozenecký kočárek!
Verze vozíku pro 1 až 2 děti je ideální při situacích, když doma máte jedno dítě ještě příliš malé na kolo a to druhé má snahu jezdit samo, ale brzy se unaví. Až k tomu dojde, jednoduše je naložíte do vozíku a jedete dál.