Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Vozíky Qeridoo

Tyto multifunkční vozíky vyrábí německá společnost Qeridoo již od roku 2006. Mnohaleté zkušenosti promítají každý rok do inovací sportovního zboží a vozíků Qeridoo. Firma si zakládá na výrobě kvalitních a bezpečných vozíků, které odráží potřeby zákazníků. U značky Qeridoo vás zcela jistě potěší i to, že své vozíky vyrábí jako lego. I ten nejmenší díl můžete snadno vyměnit či nahradit.

Díky vozíku Qeridoo nebudete již s vaším miminkem či batoletem vázáni pouze na hřiště u domu. Můžete vyrazit na brusle, do lesa, na výšlap nebo na celodenní cyklistický výlet. Vozík vám navíc poskytuje dostatečný zavazadlový prostor na uložení věcí, které na cestu potřebujete.

Vozíky za kolo Qeridoo jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů a z extrémně silného trubkového rámu z kartáčovaného hliníku. Jejich konstrukce poskytuje dětem maximální pohodlí a ochranu, nízko položené těžiště zase stabilní a bezpečnou jízdu.  Vozíky splňují všechny bezpečnostní požadavky a zkoušky ještě předtím, než jsou uvedeny do prodeje a jsou samozřejmě vyrobeny v souladu s bezpečnostní normou pro přívěsy za jízdní kola EN 15918.

Vozíky jsou také otestovány na přítomnost škodlivých (toxických) látek. Nezávislé ústavy a laboratoře je pravidelně kontrolují a potvrzují vysokou kvalitu a nezávadnost. Současně splňují evropskou normu pro výrobce hraček EN 71-3 a kočárků EN 1888.

O kvalitě vozíků svědčí i samotní zákazníci, kteří v mnoha průzkumech potvrdili vysokou spokojenost s užíváním vozíků. Navíc se vozíky Qeridoo také umísťují na předních příčkách v cyklistických časopisech.

Vyberte si z naší nabídky zde.

DSC_9160