Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Sportrex nebo KidGoo?

Setkávám se často se zákazníky, kteří jsou nadšení z cyklovozíků Qeridoo, ale vznikne jim problém, který typ si koupit. Pokud pomineme rozdíly mezi jednotlivými roky výroby, pak nejčastěji řešíte rozdíly mezi vozíkem Sportrex a KidGoo.

Pojďme si říci základí rozdíly:

Q8-18-A-Kidgoo1-2018-main_MG_9068_72dpi_srgb

KidGoo1 2018 má kombinované odpružení (pružinové a listové se vzduchovým tlumičem), což zajišťuje pohodlnou jízdu bez většího houpání. Zavazadlový prostor je chráněn zvýšenou zadní částí vozíku a velmi jednoduše se do něj dostanete zadní kapsou, která je na magnet. Použité zapínání na vozíku jsou přezky, suché zipy, zipy a magnety. V základní výbavě je opěrka hlavy. KidGoo se považuje svojí výbavou a designem za vyšší řadu vozíků Qeridoo. Je dostupný v modré, zelené a antracitové barvě. Oproti Sportrexu je nevýhodou vyšší cena a vyšší hmotnost.

Q3-18-A_Sportrex1-2018_MG_8583_72dpi_srgb

Sportrex1 2018 má listové odpružení, které umožňuje individuální nastavení pro vyšš komfort jízdy. Zavazadlový prostor v zadní části vozíku má nižší záda, což úplně nevadí, jelikož pro přístup musíte odepnout celou zadní část na suchy zip, abyste se k věcem dostali. Nic vám nevypadne, ale pokud chcete cokoliv vyndat musíte zastavit. Pro pohotovostní věci je tu ale i zadní menší kapsa. Použité zapínání na vozíku jsou převážně suché zipy a přezky. Oproti KidGoo nemá Sportrex v základní výbavě opěrku hlavy, má horší přístup do zavazadlového prostoru a odlišný typ odpružení. V současné době je dostupný pouze v barvě aquamarin.

K oběma typům vozíku lze dokoupit kotoučové brzdy a joggingové kolečko. Záleží tedy na vás, jaké parametry jsou pro vás důležité a za co jste ochotni si připlatit a v neposlední řadě, který design vozíku je vám bližší.