Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Jak vybírat vozík za kolo?

Je několik základních otázek, které si musíte před výběrem vozíku zodpovědět.

  • pro jaké účely budu vozík používat?
  • pro jedno nebo dvě děti?
  • od kolikati měsíců budu dítě ve vozíku vozit?
  • kolik chci do něj investovat?

Vozík lze používat pro různé sporty. Můžete ho zapřáhnout za kolo, vzít si ho na kolečkové brusle, ideální je také na běh. Nemusíte se bát s ním vyrazit do těžších terénů (hory, lesy, zpevněné cesty) a díky materiálům také do horšího počasí (déšť, sníh, vítr). Vozík vám také poslouží jako kočárek do města nebo na nákupy, které můžete uložit do velké zavazadlového prostoru. Pokud si dokoupíte ski set, lze s vozíkem vyrazit také do zimních hor a na běžky popřípadě skialpy. Pokud plánujete s vozíkem bruslit a také do terénu, doporučuji si připlatit za verzi s kotoučovými brzdami.

Firma Qeridoo vyrábí jednomístné a jedno až dvoumístné vozíky pro děti. Pokud máte doma několikaměsíční miminko a batole, pak je dobré volit dvoumístný vozík nebo v případě, že plánujete brzy druhé dítě.

Dle věku vybírejte k vozík i doplňky. Vozíky Qeridoo jsou vhodné pro děti téměř od narození až do 6 let nebo dosažení výšky 116,5 cm. Pokud dítě samo nesedí, doplňte vozík miminkovníkem.

Cena se odvíjí od typu vozíku. KidGoo se považuje za nejvyšší verzi, střední třídou je pak Sportrex a aktuálně nejlevnější variantou je Qupa. Dále se v ceně výrazně promítne vozík vybavený kotoučovými brzdami a joggingovým setem. Výbavu volte dle budoucího používání vozíku.

 Snad vám tyto postřehy pomohou ve výběru, případně mi napište na info@cyklomalina.cz nebo mi volejte 724 020 135.