Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Rozdíl mezi KidGoo a Sportrexem

Rozhodli jste pro koupi vozíku Qeridoo a stojíte před posledním rozhodnutím zda zvolit KidGoo nebo Sportrex?
 
Na první pohled jsou zjevné jen dva rozdíly: design a cena. Ráda vám osvětlím, kde vzniká cenový rozdíl mezi vozíky. 
 
Firma Qeridoo vyrábí vozíky ve třech základních variantách Speedkid, Sportrex a KidGoo. Speedkid je nejlevnější a nejméně propracovanou variantou, Spotrex je střední třída a KidGoo je považován za nejvyšší řadu vozíků Qeridoo. Cena tedy odpovídá vybavení a zpracování vozíku.
 
KidGoo má oproti Sportrexu spoustu vychytávek navíc a zpracování je "vymazlenější". Příkladem je pětibodový pás, který lze u KidGoo přizpůsobit na dítěti jedním pohybem (systém jako u vajíček), u Sportrexu upravujete ručně za pomocí přezek.
 
Celkově zapínání, ať už předního okna, slíd, úložného prostoru je u typu Sportrex řešeno převážně na suché zipy. U KidGoo naleznete magnetické pásky, přezky, zipy, zig zag systém, což je v mnohých ohledech praktičtější.
 
Zásadní rozdíl mezi vozíky je v úložném prostoru. Sportrex má menší (28 l) a hůře dostupný úložný prostor na suchý zip, což při častém používání může být otravné. KidGoo má úložný prostor velkorysejší (38 l), lépe dostupný a zapínání je na magnetický pásek, což oceníte především při nákupech.
 
Pokud o vozíku uvažujete především jako o sportovním kočárku, pak vás určitě potěší u varianty KidGoo nožní pedálová brzda, na kterou jste zvyklá/ý z běžných kočárků. Sportrex má parkovací brzdu na madle.
 
Bezpečnostní prvky a materiály jsou na vozících použity téměř stejné. KidGoo má ale v zadní části vodotěsný krycí materiál s PU ochrannou vrstvou, což dělá vozík lépe údržným.
 
 
Určitě si před koupí vozíku rozmyslete, jak vozík chcete používat a dle toho doporučuji volit typ vozíku a také výbavu.
 
V případě, že chcete vozík používat jen na kolo a na občasné výlety do terénu, doporučuji ušetřit a pořídit variantu Sportrex.
 
Pokud již dopředu víte, že vozík vám bude sloužit jako sportovní kočárek, tedy kromě kola, bruslí, výletů do přírody, do města, také na nákupy, pak investujte do varianty KidGoo a věřte, že nebudete litovat.