Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Celoroční kočárek

Multisportovní vozík Qeridoo využijete nejen od jara do podzimu, ale i v zimě. Máte již vozík doma? Neuklízejte ho na zimu do sklepa. Pokud teprve přemýšlíte nad jeho koupí, moc neváhejte. Právě v nadcházejícím období bláta, sněhu, rozmáčených cest a náledí ho využijete nejvíce.

Kola o velikosti 20'' vám pomohou snadno projet podmáčeným terénem i vyšší sněhovou pokrývku na chodníku. Při náledí nebo na zasněžených chodnících oceníte především kotoučové brzdy na vozíku. Při současném brzkém stmívání vám také bezpečnou jízdu umožní reflexní prvky a odrazky, které jsou nedílnou součástí vozíku.

Dětem doporučuji vložit dovnitř fusak nebo si jen do zavazadlového prostoru přibalte deku. Když bude vaše dítko po delší procházce unavené, uvnitř vozíku mu bude příjemně teploučko. Zadělejte slídu na předním oknu, která zabrání profouknutí a taky chrání dítě před mrholením nebo deštěm. Z pohodlí vozíku může i nadále ratolest sledovat bočními a předním oknem okolí. Aby nebylo chladno vám, doporučujeme na madlo použít rukávník, který lze bez problému přendat z vašeho kočárku na madlo vozíku. Při cestě na hory jej můžete navíc doplnit lyžařským/ski setem, který si na našem e-shopu můžete zakoupit nebo půjčit.

Vyberte si ideální kočárek do zimy z naší nabídky zde.