Vozíky Qeridoo expedujeme po ČR zdarma.

Novinky

Na hory jedině se ski setem

Zima je tady a na horách se objevuje první sníh. Jste si jistí, že jste s dětmi na ni připraveni?

Vozík Qeridoo vám umožní si letošní hory náležitě užít i s rodinou. Jakékoliv povětrnostní či sněhové podmínky vás už nepřekvapí.

Běžkařský set vám poslouží na běžky a jako kočárek, který zdolá jakoukoliv výšku sněhu bez větších obtíží a miminku zajistíte pohodlnou jízdu a teploučko.

Využíjte naši nabídku ski setů na našem e-shopu.

 

 

 

Doplňky na podzimní/zimní sezónu

Doplnili jsme nabídku o nové náhradní díly a příslušenství k vozíkům Qeridoo.

V sekci příslušenství naleznete doplňky, které vám umožní vozit ve vozíku miminka téměř od narození, zvýšit pohodlí batolatům, náhradní součástky, doplňkové sety či novinky 2022:

Pro podzimní a zimní období doporučuji: ski set, pláštěnku nebo pro vyšší pohodlí výstelky či vložky do sedaček.

Mezi nejoblíbenější doplňky patří:

1. Vložka do sedačky 10 - 18 měsíců

2. Kotoučové brzdy

3. Miminkovník/hamaka Qeridoo

4. Náhradní úchyt ke kolu

5. Ski set

Pokud jste náhodou v kategorii příslušenství nenašli součástku, kterou potřebujete, nevzdávejte to. Zajistíme vám náhradní díl přímo od výrobce.

Stačí požadavek napsat na náš email: info@cyklomalina.cz

Budeme vás následně informovat o ceně výrobku a termínu dodání. V tomto případě je platba vyžadována předem. Doprava dle našeho ceníku, neplatíte žádné poplatky navíc.

 

Qupa + nákrčník ZDARMA

Připravili jsme si pro vás akci s novým vozíkem za kolo Qupa1 Qeridoo!

Ke každému vozíku Qupa v jednomístné i dvoumístné variantě dostanete nákrčník ZDARMA!

Jednomístný dětský vozík za kolo Qeridoo Qupa1 překvapí svojí cenou, váhou a jednoduchostí! Součástí základní výbavy je odpružení, kočárkový set, cyklistický set, vlaječka, chrániče, parkovací brzda

Bohužel opora hlavy, velmi praktický doplněk k vozíkům Qeridoo, u této varianty chybí.

 

Rádi bychom vyhověli poptávce našich zákazníků a tak na e-shopu cyklomalina.cz dostanete nákrčník k vozíku Qupa ZDARMA.

Cena pro Vás vozíku Qupa1 i s nákrčníkem je stále: 11.490,- Kč.

 

Nová Qupa Qeridoo

Nový vozík za kolo Qupa1 Qeridoo překvapí svojí cenou, váhou a jednoduchostí!

Jednomístný dětský vozík za kolo Qeridoo Qupa1 má v základní výbavě odpružení, kočárkový set, cyklistický set, vlaječku, chrániče, parkovací brzdu.

Již rozměry napovídají, že jde o nejskladnější variantu vozíků Qeridoo. Konstrukce ale svojí nosností nijak nezaostává za ostatními vozíky a na svoje rozměry poskytuje velkorysý úložný prostor.

Výška kabiny: 90 cm
Výška rukojeti: 68 - 125 cm
Rozměry ve složeném stavu: 105 x 62 x 36 cm
Max. celková hmotnost: 50 kg
Objem kufru: 30 l

Dětský vozík za kolo Qupa1 doporučuji především zákazníkům, kteří chtějí vozík primárně využívat jako vozík za kolo, případně jako občasný kočárek do terénu či na běh.

Potěší především cena: 11.490,- Kč.

 

Poznámka prodejce: Vozík nelze doplnit o ski set, joggingový set, kotoučové brzdy a proto není vhodný na brusle, pro zimní sporty nebo do náročných horských terénů. V případě, že jsem vyjmenovala minimálně jednu možnost, kterou chcete, aby váš vozík umožňoval, doporučuji sáhnout ideálně po variantě KidGoo nebo Sportrex.

Cyklosezóna 2022

Od 1. 3. 2022 oficiálně na našich stránkách zahajujeme Cyklosezónu 2022.

To pro naše zákazníky znamená:

  • nové barevné varianty vozíků Qeridoo
  • zbrusu nový typ vozíku Qeridoo
  • nový věrnostní program
  • zahajovací bezkonkurenčně nízké ceny vozíků Qeridoo
  • nově platba on-line
  • dostupné videa, rady, návod montáže
  • nové tipy na výlet

Těšíme se na vás!

 

Půjčte si k vozíku ski set

Půčte si z naší půjčovny lyžařský set k vozíku. Tento zimní set k vozíku Qeridoo je vhodný pro pohyb na horách, na sněhu a pro zimní sporty. Využijete jej na zimních procházkách nebo běžkaření.

Lyžařský/běžkařský set je kompatibilní se všemi vozíky Qeridoo od roku výroby 2018. Pokud váš vozík spadá do této kategorie, pak vám stačí si zapůjčit jen ski set, v opačném případě vám můžeme zapůjčit také vozík viz půjčovna.

Manipulace se ski setem je jednoduchá. Lyže se k vozíku nacvaknou stejně jako kola, tyče zapadnou do postranních úchytů a nakonec si připevněníte postroj. Během několika minut jste připraveni vyrazit s dětmi do zimní přírody.

1125343971125343978

VÁNOČNÍ DÁREK PRO VÁS

Nadělte si pod stromeček společný čas s rodinou za každého počasí.

Vozík Qeridoo je v zimním období velkým pomocníkem. Snadno zvládnete projet sněhem, na blátě i v horském terénu. Pokud nám letošní zima přinese opravdu hodně sněhu a 20" kola nebudou stačit, nasaďte lyže a vyrazte na běžky, zimní procházky nebo do hor. Po celou dobu vozík poskytuje dítěti pohodlí a teplo a vám velkorysí zavazadlový prostor a lehkou manipulaci vozíku v jakémkoli terénu.

Vánoční dárek si od nás k vozíku Qeridoo vyberte sami.

Přejeme vám krásné vánoční svátky ve zdraví a s vašimi nejbližšími!

 

Vozíky za AKČNÍ CENY!

Milí zákazníci, přichystali jsme si pro vás vozíky Qeridoo za bezkonkurenčně nízké ceny!

Doplňte své sportovní vybavení o cyklistický vozík a užíjte si dovolenou s dětmi naplno. Vozík vám umožní cestovat na kole i s těmi nejmenšími a nebo vyrazit na pořádnou túru nebo brusle. Stáhli jsme ceny, co možná nejníže, abyste dosáhli právě na váš vytoužený model.

K výběru máte 3 modely vozíků (KidGoo, Sportrex, Speedkid) ve variantách jednomístných nebo dvoumístných vozíků za kolo od firmy Qeridoo. Tato německá značka multisportovních vozíků je považována za značku s nejlepším poměrem kvality a ceny na trhu EU.

Stačí jen promyslet, v jaké výbavě budete vozík potřebovat. Pokud si nejste jisti, obraťte se na nás s dotazy, rádi vám poradíme. Jsme pro vás 7 dní v týdnu na telefonu 724 020 135 nebo na e-mailu: info@cyklomalina.cz.

Těšíme se na vás!

Prodloužené blatníky pro kola táhnoucí vozík

Máme pro vás další novinky v naší nabíce! Pořídili jste vozík a zjistili jste, že vaše blatníky jsou nedostatečně dlouhé a odstřikují vodu a bláto na vozík? Máme pro vás řešení ideální řešení.

Firma SKS navrhla ultra dlouhou sada blatníků, která je vhodná pro silniční kola šíře od 20-25 mm. Konec každého blatníku sahá až pod náboje. Tato délka zajišťuje plné krytí. Děti ve vozíku či cyklista za vámi jsou chráněni před odstříkující vodou či blátem.

Pokud patříte mezi odpůrce blatníků nebo vám na kolo tento typ nesedí, je další možností si pořídit blatník přímo na vozík Qeridoo.

Ať už zvolíte kterýkoliv blatník, vždy vám bude odměnou spokojenost vašich dětí i při výletech po dešti či za horšího počasí.

 

Pomoc jižní Moravě po tornádu

Milí zákazníci,

dlouze jsem přemýšlela, jak bych mohla, já, osobně pomoci rodinám postiženým tornádem na Hodonínsku a Břeclavsku. Pustošení ničivého tornáda mne velice zasáhlo, protože sama z Hodonína pocházím a mám zde nejen rodinu, ale také spousta kamarádů a známých.

Jelikož v současné době bydlím v Praze a jsem na rodičovské dovolené se dvěma malými dětmi přichází v úvahu pouze materiální a finanční pomoc.

Napadlo mne, jak můžeme pomoci společně♥♥♥.

Z částky každého prodaného vozíku Qeridoo z e-shopu www.cyklomalina.cz poputují 2.000,- Kč konkrétní rodině na Hodonínsku, která byla postižena tornádem.

Vy si díky vozíku Qeridoo můžete konečně začít užívat sportovní aktivity a cyklovýlety s vaším miminkem. Současně vás může hřát, že jeho koupí finančně podpoříte rodinu, která tolik štěstí neměla.

O rodině, která právě váš příspěvek dostala, vás následně budu informovat e-mailem. Je možné získat i potvrzení o převedení částky.

Jsme v tom spolu! Nikdy nevíme, kdy budeme stejnou pomoc potřebovat my.

Zuzka Malinová

Stránka 1 z 4 - 36 položek celkem