Zasíláme po ČR zdarma! Osobní prohlídka a předání Praha 4 - Krč!

Kočárek do sněhu

Vozík Qeridoo můžeme určitě označit jako celoroční kočárek, který se ani sněhu nebojí. Vyzkoušeli jsme kočárek Qeridoo na horách v čerstvě napadeném prašanu.

20" kola sníh projedou, dokud jezdíte po starším sněhu a protáhnutých cestách. Pokud vjedete do čerstvě napadeného hlubokého sněhu, pak možná uvíznete a nebo musíte vynaložit veliké úsilí se z něj vyhrabat. Do těchto podmínek doporučuji lyžařský set Qeridoo.

Se ski setem projedete snadno v čerstvém prašanu i starší sněhovou pokrývku. Manipulace s kočárkem je jednoduchá. Buď můžete vést kočárek tradičně ze zadu za madlo a nebo táhnout vpředu pomocí tažných tyčí a popruhů. Díky lyžařskému setu nejste ani v zimě ochuzeni o krásné procházky zimní krajinou.

Zápory: Našli jsme jen jeden. Snad bude na trhu brzy přední malá lyže.

TIPY:

Pokud kočárek vezete za madlo, nechejte si vpředu kočárkové nebo joggingové kolečko. Zatím není na trhu dostupná přední lyže, která tvoří třetí opěrný bod, proto aby vám vozík držel ve vodorovné poloze. Další výhodou zanechání kolečka je, že ho plně využijete při přejezdu např. silnice nebo částí trasy, které nejsou zasněžené. Na těchto úsecích vozík nadzvednete tak, aby lyže visely nad vozovkou a vozík tlačíte pouze po předním kolečku. Ve sněhu naopak váhu přenášíme na lyže a přední kolečko držíme nad sněhovou pokrývkou, jelikož hlavně v hlubokém a neujetém sněhu má tendenci vozík brzdit.

Pokud naopak brzdit kočárek se ski setem potřebujete, pak přední kolečko použíjte. Kočárek také zpomalíte z kopce například vjetím do hlubšího nebo neujetého sněhu.

Kočárek Qeridoo se do sněhu osvědčil! Bomba! Doporučujeme!

IMG_20200207_101428IMG_20200206_103607IMG_20200206_110812IMG_20200206_110805IMG_20200207_100558

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.