Vozíky expedujeme po celé ČR zdarma!

Vylepšení vozíků Qeridoo 2019

Vozíky německé značky Qeridoo jsou mezi evropskými rodiči velmi oblíbené především pro svoje kvalitní zpracování, bezpečnostní atesty a přijatelnou cenu. I v letošním roce si výrobce připravil několik vylepšení stávajících modelů Qeridoo.

Nové vozíky za kolo mají nový systém sedadel, které lze obsluhovat jednou rukou. Na vozících Qeridoo 2019 najdete více reflexních prvků a také kola vybavená 28 špicemi. V základní výbavě budete mít již předinstalovanou nápravu a na vozíku také dva držáky na uchycení joggingového kolečka, které jsou součástí balení.

Při procházce už nebudete muset přemýšlet kam si dát kafe, nově je v zadní kapse držák na hrníček. Přibylo také další větrací okýnko a spousta dalších vychytávek.

Vnější konstrukce vozíku prošla také několika změnami. U nových modelů KidGoo se drobnými změnami získal lepší přístup do zavazadlového prostoru. Byla vylepšena podlážka a zesílen hliníkový rám, který výrobce doplnil o příčné tyče se silnější stěnou.

Novinkou je také nadstandardní základní výbava vozíků Qeridoo. Můžete si zvolit z vozíků Qeridoo KidGoo1 2019 s joggingovým kolečkem a nebo velmi oblíbenou variantu KidGoo1Sport 2019, která je dodávána v kompletní výbavě s cyklistickým, kočárkovým i joggingovým setem.

DSC06211DSC06214DSC06038DSC06021