Vozíky expedujeme po celé ČR ZDARMA. Osobní vyzvednutí Praha 4 - Krč.

Miminka ve vozíku

Ať už doma máte čerstvě narozené miminko nebo třeba roční dítko, je na zvážení každého rodiče, kdy začít vozík využívat. Velikou výhodou je, že výrobce vozíků za kolo značky Qeridoo myslel na všechny věkové kategorie a doplňky do vozíků přizpůsobil i těm nejmenším.

Vaše možnosti s doplňky Qeridoo jsou následující:

Věk 0 - 10 měsíců: Děti ještě samostatně nesedí, také spí několikrát během dne. Doporučujeme proto použít autosedačku/vajíčko, které můžete do vozíku připevnit adaptéry. Na adaptéry lze nacvaknout vajíčko značky Qeridoo nebo Maxi Cosi. Další variantou je miminkovník, který do vozíku připevníte páskami. Výhodou miminkovníku je nízká váha a téměř ležící poloha oproti klasickému vajíčku. Nevýhodou je vyšší cena.

Věk 10 - 18 měsíců: Většina dětí v tomto období již sedí, jsou ale stále drobnější postavy. Doporučujeme dokoupit vložku, která místo k sezení zmenšuje právě na danou věkovou kategorii. Sezení je pohodlnější a bezpečnější. Při spaní se dítě nezhroutí na jednu nebo druhou stranu, vložka mu vytvoří měkké mantinely o které se může příjemně opřít. U typu Sportrex není součástí balení opora hlavy, doporučujeme ji taktéž z výše uvedených důvodů dětem dokoupit. Vložku lze používat i déle.

Pro starší děti 18 měsíců pak využíváte sedačku ve vozíku bez polstrování nebo pro ještě větší pohodlí můžete polstrování dokoupit. Součástí vyšší řady vozíků Qeridoo KidGoo je podpěra bederní části.

DSC_8814