Jak využít vozík v zimě

První sníh už máme za sebou. Je načase vozík uklidit do sklepa? Naopak! Právě v nadcházejícím období bláta, sněhu, rozmáčených cest a náledí ho využijete nejvíce.

Stačí vozík vybavit fusakem, kterým snadno provlečete bezpečnostní pásy nebo si jen do zavazadlového prostoru přibalte deku. Když bude vaše dítko po delší procházce unavené, uvnitř vozíku mu bude příjemně teploučko. Zadělejte slídu na předním oknu, která zabrání profouknutí a taky chrání dítě před mrholením nebo deštěm. Z pohodlí vozíku může i nadále dítko sledovat bočními a předním oknem okolí. Aby nebylo chladno vám, doporučujeme na madlo použít rukávník, který lze bez problému přendat z vašeho kočárku na madlo vozíku.

Kola 20'' vám pomohou snadno projet podmáčeným terénem i vyšší sněhovou pokrývku na chodníku. Při náledí nebo na zasněžených chodnících oceníte především brzdy na vozíku. Při současném brzkém stmívání vám také bezpečnou jízdu umožní reflexní prvky a odrazky na vozíku.

Pokud teprve nad koupí vozíku uvažujete, pak tedy nečekejte až na jaro. Využijete ho určitě už letošní zimu! Naši nabídku naleznete zde.

IMG_20170101_125146

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.