Naši dopravci činnost nepozastavili. Jsme tedy schopni vaši objednávku vyřídit! Přeji pevné zdraví, držte se.

Praha-Krč - Kunratice - Vestec

Ideální odpočinkový výlet po obědě. Cesta vede převážně po cyklostezkách. Nejdříve po zpevněné cestě Kunratickým lesem, dále po místní komunikaci v Kunraticích a při přejezdu hranice kraje Praha a Stredočeského kraje se dostanete na asfaltovou cyklostezku.

Trasa je velmi rozmanitá. V Kunratickém lese se schováte před sluníčkem a doporučuji se osvěžit místním pivem "Muflonem" na příjemné zahrádce hospody "Na tý louce zelený". V Kunraticích si všimněte zrekonstruovaného areálu Kunratické tvrze a zámeckého parku.

Další část cesty vede okolo zahrádek, polema a okolo jahodárny. Ta nejpříjemnější část vás čeká na závěr. Prašná cesta přechází v pěknou asfaltovou cestu, která vede až do Vestce. Pokud vyrážíte s dětmi odměnou vám bude nové dětské hřiště v přírodě a v těsné blízkosti vesteckého rybníka. Pro starší děti a vlastně i pro dospělé je zajímavostí naučná vestecká cyklostezka. Od hranice kraje až k vesteckému rybníku vás naučné tabule provází sluneční soustavou.

Než se vydáte na cestu zpět, občerstvit se můžete v hospůdce u hřiště nebo v nedaleké cukrárně. Projděte se po lávce vedené středem rybníka a načerpejte poklidnou vesnickou atmosféru a pak zpátky do víru velkoměsta!

14716446_768336419971328_974295360954433536_n

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.